Demontaż liter przestrzennych MAKRO Rzgów

exc-5a686937e2c483172678e064


Demontaż reklamy, liter przestrzennych alpiniści.

Demontaż liter przestrzennych 3D na wysokości z wykorzystaniem technik dostępu linowego.

Dla naszego klienta zrealizowaliśmy w ostatnim czasie demontaż liter przestrzennych z wierzy reklamowej oraz hali stalowej znajdującej się w Rzgowie koło Łodzi.

Proces realizacji.

Pierwszego dnia skupiliśmy się na zdemontowaniu wszystkich liter z hali sprzedażowej Makro, głównym wymaganiem ze strony klienta było nieuszkodzenie liter podczas demontażu, miały być one wykorzystane na innym obiekcie.

Drugiego dnia rozewrzeliśmy demontaż reklamy z wierzy, nie było to tak łatwe jak nam się wydawało gdyż wszystkie krawędzie na wierzy były bardzo ostre i wymagały dodatkowych zabezpieczeń w postacie protektorów na liny.

Na nasze szczęście litery były zamocowane na śruby z kontrą co umożliwiło nam sprawne ich usunięcie od wewnątrz. Od strony zewnętrznej zabezpieczyliśmy litery na taśmami i przy zastosowaniu systemów wyciągowych bezpiecznie zwieźliśmy je na ziemię.

Na pewno zapytacie czemu nie użyliśmy podnośnika do tego zlecenia, już tłumaczę teren wokół obiektu był bardzo grząski podczas demontażu a zleceniodawca kładł duży nacisk na termin wykonania prac rozbiórkowych więc musieliśmy całe przedsięwzięcie zrealizować przy pomocy technik alpinistycznych.

Bez kategorii

alpiniści łódźalpiniści warszawademontaż alpiniści Łódźdemontaż liter makro Łódźdemontaż liter przestrzennychdemontaż na wysokościrozbiórkarozbiurkarozbiurka reklam

Comments are disabled.