Odstraszanie ptaków

Odstraszanie ptaków ( zabezpieczenie balkonu przed ptakami i wypadnięciem kota)

Siatka zabezpieczająca: ma na celu zabezpieczenie dużych powierzchni, balkony wykusze okna bądź inne przestrzenie są doskonale chronione przez tego rodzaju siatki.
Siatka wykonana jest z bardzo trwałego materiału, dzięki czemu może ona służyć zarówno ochronie przed drobnymi ptakami jak i tymi większymi (gołębiami bądź wronami).

Montaż siatki jest bardzo szybki i nie ingeruje w konstrukcję balkonów bądź okien.

Dodatkowym zastosowaniem tego rodzaju siatek jest zabezpieczenie balkonu przed wypadnięciem kota, wiadomo że domowe pociech są bardzo ciekawskie i mogę przypadkowo wypaść podczas zabawy. Nasze siatki są na tyle wytrzymałem, że spokojnie poradzą sobie z zabezpieczeń przed takim wypadkiem.

 
Kolce na gołębie: Kolce na gołębie to jedna z najstarszych i najbardziej skutecznych form odstraszania ptaków. Kolce na ptaki montowane są przy pomocy specjalnych kleji silikonowych do wyczyszczonej powierzchni tak aby uniemożliwić siadanie ptaków.
Przy zastosowaniu naszych kolców i klei możemy udzielić Państwu trzyletniej gwarancji na montaż naszych kolców zabezpieczających przed ptakami.
W naszym asortymencie znajduje się wiele odmian kolców, od takich przeznaczonych na gołębie po takie wyprodukowane specjalnie aby odstraszać mewy i kruki.

 

Zabezpieczenie pod napięciem: Na nowych budynkach gdzie architekci bądź ornitolodzy nie decydują się na zamontowanie kolców proponujemy montowanie listew elektrycznych. Jest to dość nowa w naszym kraju lecz znana już na świecie metoda odstraszania ptaków.
Do aluminiowej listwy, która przyklejona jest do zabezpieczanej powierzchni przymocowane są dwa druciki, które z kolei podłączone są do urządzenie produkującego niewielkie napięcie elektryczne. Gołą siadający na listwie rażony jest niewielką dawką prądu i natychmiastowo odlatuje.
Takie zabezpieczenie jest w stu procentach bezpieczne dla ptaków jak i dla ludzi, do tej pory nie odnotowana żadnego groźnego wypadku związanego z tego rodzaju zabezpieczeniem.