Zabezpieczenie balkonu przed ptakami-siatki polipropylenowa

exc-58a96b90be6594a084228c9a


Siatka zabezpieczająca przed ptakami – Skuteczne zabezpieczenie balkonu.

 

Zadzwoń u mów się z nami na darmową wycenę zabezpieczenia swojego balkonu przed gołębiami.
tel. 530 901 701

Siatka polipropylenowa jest najbardziej skutecznym rozwiązaniem problemu gołębi na balkonie. Wielkość oczka siatki zapewnia ochronę przed gołębiami, kawkami, srokami i innymi gatunkami ptaków.

Często nasi klienci bardzo długo zastanawiają się jakie jest skuteczne zabezpieczenie balkonu przed ptakami i na własną ręka montują kolce bądź figurki imitujące ptaki drapieżne. Niestety nie jest to skuteczne rozwiązanie ponieważ ptaki bardzo szybko adaptuję się w nowym środowisku i przyzwyczają się do takich zabezpieczeń. Siatki charakteryzują się tym, że nie dopuszczają ptaka do wygrodzonej powierzchni.

Siatki dodatkowo charakteryzują się tym że są bardzo mało widoczne i nie stwarzają pozoru klatki na balkonie.

 Siatka na balkon na gołębie Łódź może być koloru piaskowego bądź czarnego, o dziwo ta druga wcale nie jest bardziej widoczna, doskonale zlewa się z tłem i jest bardzo mało widoczna. Siatka przeciw ptakom na balkon ma jeszcze jedno zastosowanie a mianowicie w przypadku kiedy mamy w domu zwierzęta domowe może ona chronić je przed wypadnięciem.

Znacie Państwo odpowiedź na pytanie jak odstraszyć gołębie z balkonu, wystarczy zamontować siatkę ochronną i cieszyć się przestrzenią wolną od ptasich odchodów.

 

jak odstraszyc golebie z balkonu, czym odstraszyć gołębie z balkonu, siatka na balkon montaż, montaż siatek balkonowych, mocowanie siatki na balkonie

Bez kategorii

jak zabezpieczyć balkon przd ptakamiochrona balkonu przd ptakamisiatka balkonowasiatka na balkon przed gołębiami montażsiatka na ptaki na balkon

Comments are disabled.