Alpiniści Zielona góra – Zabezpieczenie elewacji siatką

exc-58f719326b8f5b7002865303


Montaż siatki zabezpieczającej przechodniów przed odpadającymi elementami elewacji

Dla jednego z naszych klientów zrealizowaliśmy projekt zabezpieczenia dużej powierzchni ścian budynków przed odpadającymi tynkami. Aby uniknąć możliwości rozprzestrzeniania się kawałków cegieł użyliśmy siatek polipropylenowych o bardzo drobnym oczku. Prace na wysokości wykonane przez alpinistów przemysłowych.

 Siatka chroniąca przed odpadającymi elewmentami elewacji wykonana z polipropylenu.   

Siatka chroniąca przed odpadającymi elewmentami elewacji wykonana z polipropylenu.  

Tego typu zabezpieczenie musiała być realizowane przez alpinistów przemysłowych ze względu na stan budynku i jego bliskie otoczenie elementów komunikacyjnych takich jak przystanki chodniki i galeria handlowa.

Dach budynku był w opłakanym stanie dla tego na jego powierzchni rozciągnęliśmy liny poręczowe aby bezpiecznie poruszać się podczas montażu. Wszystkie luźne elementy, które zauważyliśmy podczas zakładania siatki zostały zwiezione z budynku.

Budynek w Zielonej górze wymagał zabezpieczenia siatką przez firmę alpinistyczną gdyż odpadały z niego wielkie elementy starej elewacji, które spadały na dachy samochodów oraz ludzi spacerujących w pobliży gmachu.

Alpiniści Zielona Góra zrealizowali cały projekt zaledwie w dwa dni, obecnie można swobodnie poruszać się w okolicach budynku bez obawy

 Montaż siatki zabezpieczającej Focus park Zielona Góra

Montaż siatki zabezpieczającej Focus park Zielona Góra

Prace na wysokości w zielonej górze realizujemy w oparciu o system IRATA oraz OTDL.

Bez kategorii

alpiniści zielona góradostęp linowy zielona góraodpadające cegły z elewacji zielona góraodpadające tynki zielona górapraca na wysokości zielona górasiatki elewacyjne zielona górazabezpieczenie elewacji zielona góra

Comments are disabled.