Antykorozja

Wykonujemy zlecenia z zakresu malowania konstrukcji stalowych i dachów oraz renowacji powłok metalowych. W naszej pracy wykorzystujemy techniki dostępu liniowego oraz zwyżki. Na życzenie klientów możemy przeprowadzić piaskowanie oraz malowanie konstrukcji stalowych, betonu czy drewna.

Projekty z zakresu antykorozji bądź malowania ppoż. są realizowane przez doświadczonych techników dostępu linowego, którzy legitymują się polskimi oraz międzynarodowymi certyfikatami: IRATA, OTDL oraz SPRAT.

Przed przystąpieniem do malowania starannie przygotowujemy powierzchnię oraz zabezpieczamy ją przed ubrudzeniem farbą.

Dla naszych klientów wykonujemy:

 • malowanie dachów
 • malowanie słupów wysokiego napięcia
 • malowanie i odrdzewianie wież telekomunikacyjnych
 • malowanie kominów
 • malowanie mostów
 • malowanie silosów
 • malowanie kotłów
 • malowanie suwnic
 • malowanie elewacjia
 • antykorozja stali
 • antykorozja betonu
 • antykorozja drewna
 • piaskowanie

Dysponujemy zarówno specjalistycznym sprzętem czyszczącym (piaskarkami), jak i agregatami malarskimi, które usprawniają realizację projektów. Większość naszych zleceń związanych z malowaniem wykonujemy metodą natryskową. Jest  ona dokładniejsza niż malowanie pędzlem lub wałkiem. Malowanie metodą natryskową przyspiesza całość realizacji projektu, dzięki zastosowaniu agregatu dodatkowa oszczędzamy pieniądze na ilości zużytej farby. To, co do tej pory wydawało się niemożliwe, z agregatem hydrodynamicznym jest do osiągnięcia, w przeciągu jednego dnia doświadczony malarz jest w stanie pomalować nawet 1300m2. Malowanie na wysokości zarówno w mieście Warszawa, jak i w innych rejonach Polski wymaga stosowania odpowiedniego sprzętu i wykorzystania specjalistycznej wiedzy.

Jak wygląda malowanie metodą natryskową?

Malowanie dachów wykonujmy metodą natryskową, dzięki niej możemy uzyskać taki efekt, jaki możliwy jest tylko w fabryce. Stosowanie w codziennej pracy technik alpinistycznych pozwala nam docierać do najbardziej niedostępnych elementów dachu. Cały proces podzielony jest na kilka etapów, pierwszy z nich polega na dokładnym umyciu dachu i uśnięciu z jego powierzchni nieczystości w postaci glonów, porostów i innych zanieczyszczeń. Kolejnym etapem jest odtłuszczenie dachu i jego ponowne spłukanie. Jest to bardzo ważny proces, gdyż odpowiada za poprawne przyleganie farby do malowanej powierzchni dachu. Ostatnim etapem jest malowanie. Nanoszona jest wtedy warstwa podstawowa, która zwykle schnie od 1 do 4 godzin. Kolejna jest warstwa wierzchnia.

Korzystamy z najlepszych polskich farb!

Do malowania nieruchomości wykorzystujemy farby najlepszych polskich producentów, są to farby chloro-winylowe lub kauczukowe. Farby te wykazują dużą odporność na ścieranie oraz warunki pogodowe takie jak deszcz, promienie UV oraz niskie temperatury. Malujemy dachy pokryte: dachówką betonową, dachówką ceramiczną, blacho dachówką blachą trapezową oraz innymi rodzajami pokryć dachowych.

Pracują dla nas najwyższej klasy specjaliści

Malowanie na wysokości w nieruchomościach zlokalizowanych w mieście Warszawa i okolicach wykonują tylko technicy dostępu linowego posiadający odpowiednie kwalifikacje i umiejętności. Za rozdysponowanie zadań odpowiedzialny jest kierownik, który zwykle posiada Level 3 w systemie dostępu linowego IRATA. Zadania wykonują technicy z odpowiednio niższymi certyfikatami L1 i L2.