Blog

Jaka jest cena siatki dla kota?

15.07.2023

Jeżeli chcesz dowiedzieć się jaka jest cena montażu siatki dla kota ten artykuł jest dla ciebie.

Coraz więcej posiadaczy zwierząt, a w szczególności kotów, decyduje się na montaż siatki na balkonie. Powody są oczywiste, chcemy zabezpieczyć swoich pupili przed upadkiem oraz niekontrolowanymi spacerami, ale bez rezygnacji ze swobody korzystania z balkonu.

Co składa się na cenę usługi montażu siatki dla kota?

Cena oczywiście uzależniona jest od kilku czynników:

Wybór materiału

Na rynku dostępne są siatki transparentne, nylonowe, polietylenowe czy metalowe. Można je zakupić w marketach budowlanych i próbować samodzielnie zamontować. Doświadczenie jednak pokazuje, że tutaj lepiej nie oszczędzać i zakupić profesjonalną, wytrzymałą i co najważniejsze bezpieczną dla kota siatkę poliuretanową.

Akcesoria i sposób montażu

Pamiętajmy, tak jak wybór siatki to sposób jej montażu również będzie miał wpływ na finalną cenę usługi. Tutaj do wyboru mamy inwazyjny i nieinwazyjny sposób montażu, ten drugi zwiększy koszt ale też uchroni elewację przed wierceniem otworów, jak również może zostać on wymuszony przez administrację budynku.

Miejsce

Oczywiście kolejną kwestią – jedną z najważniejszych – jest miejsce montażu. To ono wyznaczy nam dobór rozmiaru siatki, sposób montażu i ewentualną pracochłonność. Inaczej nieco kształtować się będzie cena siatki w balkonach typu loggia inaczej w tradycyjnych a jeszcze inaczej w balkonach typu francuskiego.

Cena za usługę

I tutaj po naszej analizie rynku okazuje się, że ceny są od tych rozsądnych, które rzetelnie ujmują koszty siatki, akcesoriów i samej usługi po te astronomiczne, które dość pokrętnie tłumaczone są – dotykającą każdą branżę – inflacją. Jednak nie dajmy się zwariować.

Jaka jest zatem cena siatki dla kota wraz profesjonalnym montażem? Zazwyczaj jest to koszt rzędu 600-900 zł w zależności od wielkości balkonu. Przy większych lub niestandardowych projektach cena ustalana jest indywidualnie z uwzględnieniem wszystkich szczegółów.

Jeśli jesteś zainteresowany uzyskaniem ceny za montaż siatki dla kota na balkon wyślij do nas zapytanie.

Opowiemy o szczegółach i doradzimy.

Jaka jest cena siatki dla kota?

Realizacje

Zjednoczone Emiraty Arabskie Montaż ekranu LED

Zjednoczone Emiraty Arabskie

Czytaj na blogu

Przeglądy zbiorników ppoż Zgodnie z zaleceniami producentów, rutynowy przegląd zbiornika należy przeprowadzać co najmniej raz w roku. Zgodnie z normą […]

Zobacz więcej

Dla branży spożywczej: Przeprowadzamy test szczelności i integralności zbiorników na mleko, sok, czekoladę i inne produkty spożywcze. Dzięki naszemu testowi  […]

Zobacz więcej

Co to jest badanie NDT? Badania wizualne spoiny bądź powierzchni materiału, najczęściej metalowego nie wywołującego na nim zmian użytkowych. Przy […]

Zobacz więcej
Badania NDT

05.01.2024