Krótka historia

Firma Alpiwork usługi wysokościowe Łódź została założona w sierpniu 2010 rok przez Rafała Bednarza. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pracach na wysokości wykonujemy powierzoną nam pracę w sposób rzetelny oraz z zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa, naszym celem jest dostarczyć naszym klientom z całej Europy usług wysokościowych na najwyższym poziomie. Zdajemy sobie sprawę, że czas reakcji w branży prac na wysokości jest bardzo ważny dla tego staramy się podejmować działania w jak najszybszym czasie. Początkowy zakres usług wysokościowych jakie świadczyliśmy był dość niewielki, pierwsze prace na wysokości jakie wykonywaliśmy to mycie okien oraz montaże banerów. Z biegiem czasu rozszerzyliśmy naszą działalność o usługi budowlane z zastosowaniem technik dostępu linowego.

Pracujemy zgodnie z wytycznymi polskiego oraz międzynarodowego zrzeszenia techników dostępu linowego OTDL oraz IRATA.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

 

Techniki alpinistyczne pozwalają zrezygnować np. ze stawiania rusztowań, blokowania ulic oraz umożliwia wykonywanie pracy na obiektach czynnych lub przy ograniczonym do minimum czasie ich wyłączenia – oznacza to mniejsze straty oraz większą szybkość wykonania usługi.

 

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie dla tego też przed przystąpieniem do robót przygotowujemy plan BIOZ, POR oraz przeszkalamy naszych pracowników z zakresu BHP panującego na danym obiekcie.

Bezpieczeństwo naszych pracowników jest dla nas najważniejsze.